DOCK
DOCK
DOCK

zpět

Dostupnost

5 minut autem
do centra prahy

3 minuty pěšky
hromadná doprava

20 minut
na letiště

cyklostezka
podél vltavy

Lokalita

Palmovka

Křižovatka metra, tramvají, autobusů. Za pár minut dojedete do Karlína, Holešovic, nebo centra Prahy. Napojení na tunel Blanka spojilo Palmovku se všemi částmi Prahy v řádu minut. V současnosti dochází k rychlému rozvoji lokality, vzniká se spousta nových restaurací, kaváren a dalších služeb.

Divadlo
pod Palmovkou

Významná pražská divadelní scéna, která po nedávné rekonstrukci opět vyprodává svá představení. Zásluhu na tom mají jak skvělí herci, tak i výběr moderních a klasických divadelních her.

Dock in Park

Dostatek zeleně a míst k odpočinku je pro nás stejně důležitý, jako chytré řešení kancelářských prostor. Vyjděte na chvíli z kanceláře, uvolněte se a vraťte se zpět nabitější pozitivní energií.

Sport

V parku areálu DOCK IN najdete běžeckou dráhu i moderně vybavené fitness. Přímo v marině je možnost zapůjčení paddleboardů, kajaků či lodí.

Pokud raději volíte skupinové sporty, jen 500 metrů od DOCK IN najdete tenisové a volejbalové kurty. Nebo na blízkém fotbalovém hřiště vyzvěte na zápas tým z vedlejší kanceláře.

Zjistěte více o Dock In Joy

Driving range

V přímém sousedství s DOCK IN najdete driving, puttování, půjčovnu a obchod s golfovým vybavením.

Thomayerovy sady

Místo s kouzelnou atmosférou zde vytvořil slavný český zahradník 19. století Dr. Thomayer. Děti si užijí zdejší velké hřiště, také se tu můžete projet na kole, bruslích nebo si jít zaběhat z Libně až do Troje.

Základní škola a gymnázium

Základní školu Bohumila Hrabala najdete jen pár minut od DOCK IN. Gymnázium U Libeňského zámku patří k jedněm z nejstarších a největších v Praze.

Libeňský zámek

Prošel mnoha přestavbami, ale ta poslední, rokoková, dala zámku svůj romantický charakter. Odehrává se zde mnoho svateb a i vy si jej určitě zamilujete, stejně jako nedaleký Löwitův mlýn.