DOCK IN vznikl na pomezí dvou světů...

Zenového prostředí parku s řekou a pulsujícího centra metropole.

Dock in je město ve městě na praze 8. s obchody, kavárnami, restaurací, školkou i vlastním přístavem. Místo, které žije celý den.

Rozlehlé vodní plochy, zeleň v okolí budov a přilehlý park nabízí nekonečné možnosti pro aktivní relax.

85 000 m2 prvotřídních kancelářských prostor a 8 700 m2 obchodních ploch. náš projekt se rozrůstá s novými klienty a stejně jak roste váš byznys, roste i DOCK IN.

nízká energetická náročnost, zdravé pracovní prostředí, skvělá dostupnost městskou hromadnou dopravou, autem, nebo na kole.

Projektové video

Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni.

U všech svých projektů skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkové pohodlí pro jejich obyvatele i návštěvníky.

Omar Koleilat Crestyl, Chief Executive Officer „Skvělé architektonické řešení, které vytváří oázu klidu a ničím nerušený prostor.“